http://www.webareal.cz/kscmbreclav/7-Zpravodaj-OV-KSCM

» Volby do PS PČR 2017
Volební výsledky v okrese Břeclav PS PČR 2017

Podrobné výsledky za okres Břeclav naleznete zde

Stáhnout si je můžete zde

Stanovisko VV ÚV KSČM k výsledkům voleb
21. 10. 2017

KSČM upřímně děkuje všem občanům, kteří dali svůj hlas jejím kandidátům. Z touhy voličů po změně dokázaly tentokrát vytěžit jiné politické subjekty. Co jejich sliby přinesou v praxi, se teprve ukáže. Česká levice zaznamenala volební propad. Zevrubnému rozboru ho podrobíme bez nejmenšího odkladu.

Tím rozhodněji se o životní zájmy země a každého, kdo svým umem a prací přispěl k jejímu rozvoji, musí zasadit nově zvolení poslanci KSČM. Najdou oporu v desítkách tisíc komunistů Čech a Moravy i statisících našich příznivců. V úsilí o mír ve světě, spravedlnost a bezpečí doma nabízíme vstřícnou spolupráci napříč politickým spektrem i nejširší občanskou veřejností.

VV ÚV KSČM

Autor: VV ÚV KSČM
Zdroj: VV ÚV KSČM
Volební výsledky v okrese Břeclav

Volební výsledky ke stažení zde

Na podzim 2017 proběhnou volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. 

Za okres Břeclav je lídrem kandidátky č. 2Ing. Zdeněk Tesařík, starosta obce Tvrdonice a zastupitel JmKZ.

Dále kandidují č. 9 - Adriana Lehutová, zastupitelka města Břeclavi, č. 16 - Dagmar Švendová, BA. LL.M., zastupitelka města Břeclavi, č. 23 - Kateřina Stiglerová, předsedkyně ZO KSČM Kostice a č. 30 - JUDr. Jaroslav Baťka, předseda Okresní rady KČP.

Všichni kandidáti jsou členy KSČM. 


č. 2  - Ing. Zdeněk Tesařík, lídr okresu Břeclav č. 9 - Adriana Lehutová č. 16 - Dagmar Švendová, BA, LL.M. č. 23 - Kateřina Stiglerová č. 30 - JUDr. Jaroslav Baťka

Stručný volební manifest 2017

Ke stažení ZDE

Tisková konference KSČM k zahájení volební kampaně - 29. 6. 2017
29. 6. 2017

Tisková konference KSČM k zahájení volební kampaně. Za účasti předsedy ÚV KSČM Vojtěcha Filipa byli představeni lídři jednotlivých krajů a volební program, se kterým se bude ve volbách KSČM ucházet o přízeň voličů.

Autor: 
Mediální úsek ÚV KSČM
 
 
 
 
ZjM3NjMyMG